Inne atrakcje

Wyprawy i inne

W ramach naszej oferty możemy również zaproponować organizację innych aktywności takich jak wyprawy off road, skoki spadochronowe, jazdę skuterami śnieżnymi czy wycieczki skiturowe czy paintball. Wymienione atrakcje często wykorzystujemy w ramach imprez integracyjnych dla grup. Nie mniej na życzenie klientów jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania indywidualne.

Rowery

Stale współpracujemy również z wypożyczalnią rowerów i gorąco polecamy wyprawy rowerowe po Pieninach – również w połączeniu ze spływem pontonowym lub kajakowym. W wypożyczalni rowerów znajduje się ponad 100 rowerów górskich i tekingowych firm: Merida, Kellys, Eurobike. Posiadamy rowery z fotelikami i przyczepami do przewozu dzieci. Dzięki swojemu położeniu to doskonała baza wypadowa na całą okolicę w stronę Pienińskiego Parku Narodowego i Słowacji, gdzie prowadzi szlak do Czerwonego Klasztoru wzdłuż Dunajca oraz w stronę Jaworek, wąwozu Homole i Białej Wody.

Narty i skitury

Firma BAGMA EXTREME organizuje również wyprawy skiturowe, czyli przejścia szlaków na sprzęcie do ski-alpinizmu. Jest to dyscyplina, która w Polsce jest coraz bardziej znana i szybko zyskuje swoich zwolenników. Sprzęt skiturowy ma o tyle spore możliwości, że pozwala na przejście trudnych i stromych oraz nieprzetartych szlaków, a w finale zjazd w śnieżnym puchu.
Współpracujemy z wypożyczalnią sprzętu zimowego, który jest zawsze profesjonalnie, indywidualnie dobierany do każdego klienta.
Wypożyczalnia nart znajduje się przy dolnej stacji kolejki linowej na Palenicę. W wypożyczalni posiadamy ponad 200 kompletów nart Carvingowych firmy: Salomon, Atomic, Rossignol itp. oraz narty biegowe, snowboard. W naszej wypożyczalni można testować najnowsze modele nart firmy Atomic gdyż znajduje się tu Centrum Testowe. Narty oraz snowboard serwisowane są na profesjonalnym sprzęcie firmy WINTERSTEIGER oraz Montana.

Off road

Imprezy integracyjne, organizowane przez Bagma Extreme, w których wykorzystywany jest OFF ROAD, dają możliwość aktywnego spędzenia czasu. Uczestnicy wraz z doświadczonym kierowcą pokonują przeszkody samochodami terenowymi. Samochody są odpowiednio przygotowane do jazdy w trudnym terenie dlatego też zainteresowani mogą w pełni wykorzystywać ich możliwości. W swojej ofercie zamieściliśmy dwa warianty z jakich można skorzystać: pasażer lub kierowca. Zapraszamy na wspólna zabawę samochodami, które nie boją się urwisk i błota.

Skoki spadochronowe - skoki w tandemie

Skok tandemowy jest ogólnie dostępną formą rekreacji, gdzie wykwalifikowany instruktor skacze z pasażerem na dwuosobowym spadochronie. Zadaniem instruktora jest czuwanie nad prawidłowym przebiegiem skoku. Po opuszczeniu pokładu samolotu, po blisko 60-sekundowym swobodnym spadaniu z prędkością 200 km/h instruktor otwiera spadochron, a pasażer może jeszcze przez kilka minut cieszyć się pilotażem spadochronu. Za prawidłowe i miękkie lądowanie odpowiada już instruktor.
Taki skok może być również początkiem drogi w twojej karierze spadochronowej gdzie następnym krokiem jest już szkolenie spadochronowe metodą AFF. Jeżeli nie jesteś jeszcze zdecydowany na skoki samodzielne, chcesz zrobić komuś prezent, nie masz czasu na przygotowania teoretyczne czy badania lekarskie – skok tandemowy jest właśnie dla Ciebie.
Bezpośredni kontakt z przyrodą i wspaniałe chwile w dobrym towarzystwie, to gwarancja niezapomnianych przeżyć.

Paintball

Zabawy w paintball nie trzeba nikomu przedstawiać. To wciągająca gra zespołowa, która przy użyciu specjalnych pistoletów na kulki z farbą toczy się w urozmaiconym terenie i według różnych scenariuszy. Całość odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów i przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

REALIZUJEMY MARZENIA

SPEŁNIJ JE JUŻ DZIŚ! SKONTAKTUJ SIĘ!