ZESPÓŁ

Maciej Gębala

Właściciel firmy BAGMA EXTREME. Instruktor Ratownictwa Górskiego, instruktor RESCUE 3, zawodowy ratownik GOPR, instruktor narciarstwa i wspinaczki. Hobby: góry i woda. Absolwent PPWSZ o kierunku Rekreacja i Turystyka

Maciej Gębala

Ciaś Marek

Starszy Instruktor Ratownictwa Górskiego, Instruktor narciarstwa, wspinaczki, zawodowy ratownik górski

Ciaś Marek

Rafał Zmarz

Starszy Instruktor Ratownictwa Górskiego, szef szkolenia Grupy Podhalańskiej GOPR, zawodowy ratownik górski

Rafał Zmarz

Jerzy Zachwieja

Starszy ratownik GOPR, instruktor wspinaczki, narciarstwa, ratownik wodny WOPR. Czynnie uprawia alpinizm i ski-alpinizm. Amator wyjazdów nie tylko szkoleniowych. Z całej kadry posiada największe doświadczenie w dziedzinach, które uprawia.

Jerzy Zachwieja

Szymon Zachwieja

Instruktor Narciarstwa Wysokogórskiego, Starszy Ratownik GOPR, Trener Narciarstwa Zjazdowego, Ratownik WOPR, wielokrotny mistrz Polski w skialpiniżmie

Szymon Zachwieja

Mirosław Zieliński

Międzynarodowy przewodnik wysokogórski UIMLA, przewodnik tatrzański i ratownik TOPR, pilot wycieczek, instruktor wspinaczki skałkowej, narciarstwa zjazdowego. Członek Speleoklubu Tatrzańskiego w Zakopanem. Aktywnie uprawia ski-alipinizm, alpinizm oraz kanioning.

Mirosław Zieliński

Cyprian Charytoniuk

Trener i coach biznesowy, instruktor kajakarstwa górskiego i nizinnego PZKaj z ponad 25-letnim doświadczeniem. W czasie wolnym a także w pracy - fotograf.

Cyprian Charytoniuk

Jola Pośnik

Wieloletnia instruktorka kajakarstwa górskiego i nizinnego PZKaj, dwukrotna zwyciężczyni Otwartych Mistrzostw Instruktorów Kajakarstwa. W chwilach wolnych szyje na maszynie i naprawia to, co nienaprawialne.

Jola Pośnik

Zbigniew Botor

Ratownik GOPR, przewodnik beskidzki, górski, terenowy, pilot wycieczek. Instruktor narciarstwa. Jego pasja to góry i ratownictwo, poświęca na to każdą wolną chwilę.

Zbigniew Botor

Marcin Nowak

Ratownik GOPR, młodszy ratownik WOPR, instruktor narciarstwa. Czynnie uprawia kolarstwo górskie i ski-alpinizm.

Marcin Nowak

Marcin Brożny

Ratownik GOPR, przewodnik beskidzki, górski. Absolwent AR w Krakowie. Pracuje jako leśnik w Pienińskim Parku Narodowym. Pasja to: góry, przyroda - z którymi codziennie ma bliski kontakt."

Marcin Brożny

Michał Kalata

Michał Kalata

Kasia Ciesielka

Kasia Ciesielka

Kacper Kobla

Kacper Kobla

REALIZUJEMY MARZENIA

SPEŁNIJ JE JUŻ DZIŚ! SKONTAKTUJ SIĘ!