ZESPÓŁ

Maciej Gębala

Właściciel firmy BAGMA EXTREME. Instruktor ratownictwa górskiego, zawodowy ratownik GOPR, instruktor narciarstwa i wspinaczki. Hobby: góry i woda. Absolwent PPWSZ o kierunku Rekreacja i Turystyka, opiekun na placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży.

Maciej Gębala

Jolanta Pośnik

Wieloletnia instruktorka kajakarstwa górskiego i nizinnego PZKaj, dwukrotna zwyciężczyni Otwartych Mistrzostw Instruktorów Kajakarstwa. W chwilach wolnych szyje na maszynie i naprawia to, co nienaprawialne.

Jolanta Pośnik

Cyprian Charytoniuk

Trener i coach biznesowy, instruktor kajakarstwa górskiego i nizinnego PZKaj z ponad 25-letnim doświadczeniem. W czasie wolnym a także w pracy - fotograf.

Cyprian Charytoniuk

Jerzy Zachwieja

Starszy ratownik GOPR, instruktor wspinaczki, narciarstwa, ratownik wodny WOPR. Czynnie uprawia alpinizm i ski-alpinizm. Amator wyjazdów nie tylko szkoleniowych. Z całej kadry posiada największe doświadczenie w dziedzinach, które uprawia.

Jerzy Zachwieja

Jakub Gębala

Instruktor snowboardu, informatyk z zawodu. Jego pasja to oczywiście jazda na snowboardzie oraz rodzina.

Jakub Gębala

Mirosław Zieliński

Ratownik TOPR, przewodnik tatrzański, pilot wycieczek, instruktor wspinaczki skałkowej, narciarstwa zjazdowego. Członek Speleoklubu Tatrzańskiego w Zakopanem. Aktywnie uprawia ski-alipinizm, alpinizm oraz kanioning.

Mirosław Zieliński

Szymon Zachwieja

Starszy ratownik GOPR, WOPR, instruktor wspinaczki, trener narciarstwa i kajakarstwa. Były zawodnik w kajakarstwie górskim. Obecnie jego pasją jest ski-alpinizm, kilkukrotny mistrz Polski w ski-alpinizmie. Absolwent AWF Kraków.

Szymon Zachwieja

Hubert Klimek

Ratownik GOPR, młodszy ratownik WOPR, zawodnik kajakarstwa górskiego, kolarstwa górskiego, narciarstwa alpejskiego. Zamiłowanie do rzek górskich i gór.

Hubert Klimek

Zbigniew Botor

Ratownik GOPR, przewodnik beskidzki, górski, terenowy, pilot wycieczek. Instruktor narciarstwa. Jego pasja to góry i ratownictwo, poświęca na to każdą wolną chwilę.

Zbigniew Botor

Marcin Nowak

Ratownik GOPR, młodszy ratownik WOPR, instruktor narciarstwa. Czynnie uprawia kolarstwo górskie i ski-alpinizm.

Marcin Nowak

Marcin Brożny

Ratownik GOPR, przewodnik beskidzki, górski. Absolwent AR w Krakowie. Pracuje jako leśnik w Pienińskim Parku Narodowym. Pasja to: góry, przyroda - z którymi codziennie ma bliski kontakt."

Marcin Brożny

Michał Kalata

Michał Kalata

Kasia Ciesielka

Kasia Ciesielka

Kacper Kobla

Kacper Kobla

REALIZUJEMY MARZENIA

SPEŁNIJ JE JUŻ DZIŚ! SKONTAKTUJ SIĘ!